Červenec 2009

Brouci band

25. července 2009 v 16:27 | Pavel
BROUCI BAND - Beatles Revival - absolutní špička na poli Beatles revivalových skupin! Členové vystupují od roku 1996 a mají za sebou více než 700 úspěšných koncertů nejen v Česku a na Slovensku, ale i v Anglii, Německu, Polsku, Maďarsku, Rakousku atd.

Skupina se již od začátku snaží o co nejvěrnější interpretaci skladeb z každého alba či singlu. K hudbě Beatles přistupuje se stejným respektem jako umělec interpretující klasickou hudbu a její velikány. Tajemstvím úspěchu "Brouků" je jejich pozornost pro každý detail. Každá harmonie, každá akordová změna, hudební část - může to být i orchestrální part a mnoho dalších detailů - to vše musí zaznít. Jsou-li tyto "ingredience" smíchány, nevzniká nic jiného než magický zážitek a dokonalá iluze živého vystoupení The Beatles.

Beatles revival BROUCI BAND nemají jenom dokonale vypracovaný zvuk, ale dbají i na image. To dokazují např. dvě sady kopií obleků, které Beatles používali na svých koncertech nebo originální Beatles Boots. K dosažení naprosté zvukové autentičnosti používá skupina originální nástroje (Rickenbacker, Höfner, Gretsch, Epiphone) a aparaturu (VOX), které používali sami The Beatles. Výjímečná produkce zlomí i toho nejzarytějšího a nejkritičtějšího posluchače. O tom svědčí jejich mimořádný úspěch i množství nadšených fanoušků.

odkaz na jejich oficiální stránky - Brouci band