Brouci band

25. července 2009 v 16:27 | Pavel
BROUCI BAND - Beatles Revival - absolutní špička na poli Beatles revivalových skupin! Členové vystupují od roku 1996 a mají za sebou více než 700 úspěšných koncertů nejen v Česku a na Slovensku, ale i v Anglii, Německu, Polsku, Maďarsku, Rakousku atd.

Skupina se již od začátku snaží o co nejvěrnější interpretaci skladeb z každého alba či singlu. K hudbě Beatles přistupuje se stejným respektem jako umělec interpretující klasickou hudbu a její velikány. Tajemstvím úspěchu "Brouků" je jejich pozornost pro každý detail. Každá harmonie, každá akordová změna, hudební část - může to být i orchestrální part a mnoho dalších detailů - to vše musí zaznít. Jsou-li tyto "ingredience" smíchány, nevzniká nic jiného než magický zážitek a dokonalá iluze živého vystoupení The Beatles.

Beatles revival BROUCI BAND nemají jenom dokonale vypracovaný zvuk, ale dbají i na image. To dokazují např. dvě sady kopií obleků, které Beatles používali na svých koncertech nebo originální Beatles Boots. K dosažení naprosté zvukové autentičnosti používá skupina originální nástroje (Rickenbacker, Höfner, Gretsch, Epiphone) a aparaturu (VOX), které používali sami The Beatles. Výjímečná produkce zlomí i toho nejzarytějšího a nejkritičtějšího posluchače. O tom svědčí jejich mimořádný úspěch i množství nadšených fanoušků.

odkaz na jejich oficiální stránky - Brouci band
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christyna Czowac Christyna Czowac | Web | 22. října 2009 v 11:55 | Reagovat

Možná jsou dobří a ohleduplní,ale na pravé Beatlesáky nikdy mít nebudou!Každý si raději poslechne originál než imitaci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama